Wazon Kula – ciekawa oprawa dla pięknego bukietu kwiatów

Geometryczne kształty to trend, który się utrzymuje w stylach wnętrzarskich od lat. Kwadraty, trójkąty, walce i czy kule to ciekawa propozycje dla stylów bardziej nowoczesnych jak i klasycznych. Wazon Kula w czarnym matowym kolorze to ciekawa propozycja na oprawę kwiatów. Z pewnością przykuwa uwagę i podkreśla kolor kwiatów znajdujących się w nim. Matowe wykończenie sprawia wrażenie miękkości i delikatności co kontrastuje z mocną czernią.

Wprowadź odrobinę życia do swojego mieszkania i postaw piękny bukiet kwiatów. Dzięki niemu wnętrze naszego mieszkania będzie wydawało się odświeżone i pełne energii. Wolisz bukiety kolorowe czy bardziej stonowane? Każdy z nich będzie wyglądał przepięknie w szklanym wazonie Kula.

Warto mieć zawsze pod ręką pusty wazon aby w razie niespodziewanego prezentu w formie kwiatów mieć gdzie go włożyć. Jeżeli nie chcesz aby cały rok stał pusty możesz włożyć do niego sztuczne lub suszone kwiaty i gałązki, dzięki temu stworzysz ciekawą, całoroczną ozdobę na komodę lub parapet.

Wymiary
Średnica 21 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania