Wazon Kula – ciekawa oprawa dla pięknego bukietu kwiatów

Geometryczne kształty to trend, który się utrzymuje w stylach wnętrzarskich od lat. Kwadraty, trójkąty, walce i czy kule to ciekawa propozycje dla stylów bardziej nowoczesnych jak i klasycznych. Wazon Kula w kolorze cappucino to ciekawa propozycja na oprawę kwiatów. Z pewnością przykuwa uwagę. Jasny kolor mlecznej kawy i matowe wykończenie sprawiają, że całość wydaje się lekka i delikatna. Mimo ciekawej formy cała dekoracja nie będzie przyćmiewać całego pokoju tylko delikatnie uzupełni jego wystrój.

Wprowadź odrobinę życia do swojego mieszkania i postaw piękny bukiet kwiatów. Dzięki niemu wnętrze naszego mieszkania będzie wydawało się odświeżone i pełne energii. Wolisz bukiety kolorowe czy bardziej stonowane? Każdy z nich będzie wyglądał przepięknie w szklanym wazonie Kula.

Warto mieć zawsze pod ręką pusty wazon aby w razie niespodziewanego prezentu w formie kwiatów mieć gdzie go włożyć. Jeżeli nie chcesz aby cały rok stał pusty możesz włożyć do niego sztuczne lub suszone kwiaty i gałązki, dzięki temu stworzysz ciekawą, całoroczną ozdobę na komodę lub parapet.

Wymiary
Średnica 21 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania