Czarny wazon — efektywna dekoracja Twojego mieszkania

Czarny wazon Lapio to oprócz osłonki na kwiaty, również niekonwencjonalna dekoracja Twojego mieszkania. Naczynie wcale nie musi być wypełnione — równie pięknie prezentuje się, będąc puste. W razie niespodziewanego upominku będziesz mieć gdzie włożyć kwiaty!

Ten piękny wazon możesz postawić na komodzie, stole lub parapecie. Każde miejsce jest dla niego odpowiednie. Kolor czarny jest na tyle uniwersalny, że bez problemu wpasuje się w panujący w danym pomieszczeniu styl. Wazon jest minimalistyczny, lecz pomimo swojej prostoty, zwraca na siebie uwagę i budzi zainteresowanie.

Chyba każdy z nas uwielbia rośliny. Dzięki nim mieszkanie jest pełne energii, świeże i bliskie natury. Niezależnie od tego, czy preferujesz pojedyncze róże, bukiety kolorowych kwiatów czy może ozdobne trawy — potrzebujesz wyjątkowego naczynia, do którego je włożysz, a taki właśnie jest wazon Lapio!

Wykorzystaj piękne naczynie i ozdób swoje mieszkanie. Dodaj zdjęcia i kilka innych akcesoriów dekoracyjnych i ciesz się pięknym mieszkaniem!

Wymiary
Średnica 16,1 cm
Wysokość 25 cm
Waga 1.666 kg
Do pobrania