Wazon Smooth – piękno tkwi w detalach

Wazon to nieodzowny element wnętrza. Jego uniwersalność sprawia, że znajdzie on swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu i stylu wnętrzarskim. Wiosną wyeksponujesz w nim bukiet kwiatów, a w sezonie jesienno-zimowym kompozycje z suszonych lub sztucznych roślin.

 

Wazon Smooth to harmonijna, gładka forma wykonana z betonu. Jego niewielkie rozmiary (wysokość 22,5 cm) sprawiają, że świetnie prezentuje się nie tylko w otwartych loftowych przestrzeniach, ale też w bardziej kameralnych wnętrzach.

 

Śmiało możesz go ustawić nawet na półce w łazience czy szafce w przedpokoju. Salon czy sypialnia to również pomieszczenia, gdzie obły kształt wazonu Smooth wprowadzi miękkość i subtelność.

 

Intrygujący miedziany kolor doskonale współgra z dekoracyjnymi gałązkami czy trawą pampasową. Stwórz ulubioną kompozycję i spersonalizuj swoje wnętrze.

 

Wazon Smooth pomoże stworzyć Ci wymarzony klimat mieszkania. Nadać mu oryginalność i unikatowość. Wazon nie musi być zwykłym naczyniem. Może przykuwać wzrok nawet bardziej niż jego zawartość.

 

Wymiary
Długość 11 cm
Głębokość 22 cm
Szerokość 11 cm
Średnica 4,2 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania