Wersalka Lami 3K – miejsce na relaks
 

Chcesz się wygodnie wysypiać? Postaw na klasykę mebla wypoczynkowego – wersalkę Lami! Jej prosta forma sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu, na przykład w salonie, pokoju młodzieżowym i gościnnym, a łatwość rozkładania docenisz każdego dnia!

Wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel będzie też dobrą propozycją do mniejszego mieszkania. Kompaktowe wymiary 190 × 85 cm czynią ją bardzo ustawną. W ciągu dnia posłuży jako przyjemne siedzisko dla Twojej rodziny, a wieczorem w mig stanie się przestronnym łóżkiem. W siedzisku i w oparciu zastosowano sprężyny bonellowe i piankę. Daje to jednorodną płaszczyznę spania równą 119 × 190 cm, gwarantującą stabilne podparcie całej sylwetce.

Nie zapominaj o dodatkowym miejscu do przechowywania w postaci dużego pojemnika na pościel. Zmieścisz tu nie tylko kołdrę i poduszki, lecz także sezonowe ubrania albo ciepły koc, który przyda się chłodnym wieczorem.

Wysokie oparcie to kolejny atut wersalki Lami – podczas dłuższych seansów filmowych na pewno je docenisz. Chcesz nadać meblowi indywidualny charakter? Połóż tu dekoracyjne poduszki, które znajdziesz w naszej ofercie, a jeszcze lepiej dopasujesz wygląd wersalki do swojego wnętrza!

Cechy szczególne mebla:

  • Mebel o tradycyjnym wzornictwie, który idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu
  • Sprawnie i lekko działający mechanizm rozkładania – wygoda rozkładania i maksimum funkcjonalności
  • Sprężyny bonell w siedzisku i w oparciu, czyli całej powierzchni spania – komfortowe i jednorodne spanie
  • Wysokie oparcie zapewnia stabilne podparcie dla pleców
  • Równa powierzchnia spania – zwiększony komfort wypoczynku
  • Łatwy dostęp do pojemnika
  • Nieduże wymiary – możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni

 

Wymiary
Głębokość 85 cm
Szerokość 190 cm
Wysokość 87 cm
Waga 52.5 kg
Do pobrania