Czerwony wianek ozdobny - zaplanuj domową dekorację na zimę

Uwielbiasz ozdabiać swój dom tak, by nawiązywał do atkualnej pory roku? Podziwiamy Twoje wnętrzarskie wyczucie i... doskonale rozumiemy tę potrzebę! Chcesz powitać gości już od progu i sprawić, że nie będą patrzeć na drzwi, zanim podejdziesz im otworzyć?strong>Wianek ozdobny jest dekoracją zapożyczoną od Amerykanów i Brytyjczyków. Często wieszają oni - szczególnie w okresie zimowym - dekoracyjny wianek na drzwiach. Od razu widać, że idą wtedy święta! Taki wianek wykonany jest często z naturalnych gałązek, choć dużo częściej, ze względów praktycznych, pojawiają się sztuczne. Wianek zdobiony bywa też innymi akcesoriami - powstaje w ten sposób wyrazista, stylowa, a zarazem bogata kompozycja.

Jeśli chcesz zaprosić do swojego domu święta,czerwony wianek to świetny pomysł. Ozdobi on nie tylko drzwi czy okno, ale również Twój stół. Składa się on ze splecionych gęsto gałązek sztucznej żurawiny. Jest on dość spory (ma rozmiary 33x33x7,5 cm), więc widać go już z daleka.

Wianek sam w sobie jest tak uroczy, że nie potrzebuje dodatkowych ozdób. Najlepiej będzie wyglądał w parze z innym naturalnym i minimalistycznym wiankiem, np. wykonanym z gałązek świerku.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.46 kg
Do pobrania