Wianek dekoracyjny – święta tuż za rogiem

Każdy marzy o tym, by w czasie świąt poczuć niezwykłą atmosferę magii, rodzinnego ciepła i miłości. Oprócz pachnącej choinki, smakowitych zapachów kuchennych i uroczystych strojów, odpowiedni nastrój pomogą Ci stworzyć świąteczne ozdoby. Pleciony wianek dekoracyjny z pięknymi dodatkami będzie fantastycznym elementem takiego wystroju.

Świąteczna ozdoba w kształcie okręgu ma wymiary 24cm na 10cm, co sprawia, że będzie ona dobrze widoczna, ale jednocześnie nie skradnie całej uwagi. Wianek upleciony został z naturalnych gałązek, między którymi znalazły się ozdobne szyszki, pozłacane gwiazdki i błyszczące, czerwone kule, dodające całości stylu i blasku. Połączenie wszystkich tych elementów natychmiast przywodzi na myśl wyjątkową magię świąt.

Pleciony stroik w formie dekoracyjnego wianka do każdego wnętrza wniesie ciepło i przytulność, które powinny towarzyszyć temu okresowi. Znakomicie będzie się on prezentował zarówno powieszony na drzwiach lub ścianie, jak i położony w widocznym miejscu, np. na stole czy komodzie.

Wymiary
Średnica 24 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.385 kg
Do pobrania