Wianek dekoracyjny – magia świąt uchwycona w jednej ozdobie

Święta to wyjątkowy czas, który sprawia, że zima staje się na moment piękniejsza i nieco cieplejsza. Warto zadbać o to, by również w Twoim domu zapanował uroczysty nastrój. W jego wyczarowaniu pomogą Ci odpowiednie ozdoby, takie jak wianek dekoracyjny pełen świątecznej magii.

Pleciona dekoracja do zawieszenia ma średnicę 30cm. Wianek wykonany został z różnych naturalnych elementów nawiązujących do świąt oraz zimowej aury. Odnajdziesz w nim m.in. efektowne szyszki, aromatyczne laski cynamonu oraz ozdobne białe gwiazdki i drobne kuleczki. Dzięki neutralnym kolorom ziemi dekoracja będzie pasować do każdego wnętrza, przygotowując je na rodzinne świętowanie.

Dekoracyjny wianek wniesie świąteczny nastrój do każdego pomieszczenia, a dzięki niemu Twój dom zyska nieco ciepła i przytulności. Ozdoba będzie wyglądać fantastycznie powieszona na drzwiach wejściowych lub na ścianie. Równie wspaniale może prezentować się położony w salonie na szafce czy komodzie albo w centralnym miejscu na świątecznym stole.

Wymiary
Średnica 30 cm
Waga 0.471 kg
Do pobrania