Nowoczesny i stylowy stojak na ubrania do mieszkania i nie tylko

Oryginalny i nowoczesny wieszak na ubrania Gent swoim designem sięga do minionych stylów, jednocześnie prezentując coś awangardowego i zgodnego z dzisiejszymi trendami. Pasuje do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym, loftowym, skandynawskim i vintage. Może stać w przedpokoju lub korytarzu, ale sprawdzi się w gabinecie, biurze, pracowni, pubie, poczekalni, punkcie usługowym. Stojące wieszaki, takie, jak Gent wracają do łask, więc dodadzą pomieszczeniu intrygującego klimatu.

Wieszak Gent został zrobiony z metalu. Stanowi konstrukcję połączonych ze sobą, wygiętych metalowych elementów, nawiązujących designem do dawnych drewnianych wieszaków, jakie można jeszcze czasami spotkać w niektórych wnętrzach. To praktyczny element wystroju, który może stać się prawdziwą ozdobą np. w przedpokoju. Wieszak Gent jest w kolorze czarnym. Jego wymiary to: 180 × 30 cm.

Sprawdzi się w nowoczesnych, jasno urządzonych pomieszczeniach np. biurze, punkcie usługowym lub poczekalni. Dobrze komponuje się z bielą i odcieniami szarości.

Wymiary
Wysokość 180 cm
Waga 5.65 kg
Do pobrania