Praktyczne wieszaki do każdego wnętrza

Drewniany wieszak z ceramicznymi haczykami to niezastąpiony element dekoracyjny, który doda rustykalnego stylu i charakteru do Twojego przedpokoju. Jego wyjątkowy design sprawi, że każdy odwiedzający poczuje się jak w sielskiej chatce na wsi. Jednak nie tylko wygląd jest ważny - ten wieszak jest również niezwykle funkcjonalny.

Dzięki 6 ceramicznym haczykom, zapewnia on doskonały porządek i organizację w Twoim przedpokoju. Teraz będziesz mieć wszystko pod ręką, bez potrzeby szukania zgubionych kluczy czy zapominania o ważnych rzeczach. Co więcej, te wytrzymałe haczyki mogą utrzymać przedmioty o wadze do 3kg. Nie musisz się martwić, że Twój płaszcz czy torba będą zbyt ciężkie - te haczyki są gotowe sprostać każdemu zadaniu. Dzięki temu, będziesz mógł przechowywać na nich nie tylko ubrania, ale także torebki, czapki, szaliki czy nawet parasole.

Ten wieszak to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również doskonały sposób na dodanie uroku i charakteru do Twojego przedpokoju. Jego drewniana konstrukcja i ceramiczne haczyki tworzą harmonijną kompozycję, która od razu przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Nie trać więcej czasu na szukanie odpowiednich rzeczy wśród rozrzuconych na podłodze przedmiotów. Ten drewniany wieszak z ceramicznymi haczykami zapewni Ci nie tylko porządek, ale także przyjemność z dbania o swoje wnętrze. Spraw, by Twój przedpokój stał się miejscem, które odzwierciedla Twoje gusty i styl życia.

O tym warto pamiętać!

  • Dodaje rustykalnego stylu i charakteru do przedpokoju
  • Zapewnia porządek i organizację dzięki 6 ceramicznym haczykom
  • Wytrzymałe i funkcjonalne haczyki mogą utrzymać przedmioty o wadze do 3kg
Wymiary
Głębokość 66,3 cm
Szerokość 8,5 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania