Witryna Adesso – oryginalna i stylowa

Witryna Adesso to nietuzinkowa propozycja mebla, który odmieni Twoje wnętrze. Oryginalny projekt łączy cechy stylu retro i industrialnego, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w nowoczesne i klasyczne aranżacje. Intrygujące połączenie różnych kolorów drewna i metalu sprawdzi się także w eklektycznych wnętrzach.

Czterodrzwiowa witryna Adesso to dobry wybór do salonu, jadalni lub biura. W górnej części witryny znajduje się para przeszklonych drzwi i sześć pojemnych półek, na których możesz ustawić domowe bibeloty, zastawę lub książki. W dolnej części mebla znajduje kolejna para drzwi, za którymi schowasz przedmioty, których nie chcesz trzymać na widoku.

Dolne drzwi zostały wykonane z wysokiej jakości płyty MDF pokrytej fornirem z drewna akacjowego. Nieregularne deseczki w kolorze szarym, beżowym i białym nadają meblu dekoracyjnego charakteru. Całość została umieszczona na nowoczesnych nóżka z czarnego metalu.

Witryna Adesso to stylowy wybór do Twojego wnętrza. Witryna świetnie prezentować się będzie w towarzystwie innych mebli z serii Adesso.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 195 cm
Waga 70.9 kg
Do pobrania