Witryna Dodson – nowoczesna ekspozycja Twojej kolekcji

Marzysz o stworzeniu wysmakowanej i wygodnej przestrzeni, w której wszyscy domownicy będą czuć się komfortowo? Pragniesz, by goście docenili Twoją pomysłowość i oryginalność? Odrzuć banalne rozwiązania i nie zadowalaj się półśrodkami. Stwórz z kolekcją Dodson nowoczesne wnętrze w stylu loftowym lub industrialnym!

 

Duża witryna o wymiarach 100 x 200,5 x 40,5 cm doskonale wyeksponuje ozdoby takie jak wazony, statuetki czy zdjęcia, ale też przyczyni się do utrzymania porządku. Witryna w dolnej części ma 3 pojemne półki i 2 szuflady, które pozwolą jak najlepiej zorganizować i posegregować Twoje rzeczy. Witryna łączy piękne wzornictwo z użytkowością.

 

Kolorystyka witryny – dąb Artisan i czerń – podkreśli charakter i styl pomieszczenia. Kontrastowe uchwyty z metalu i oryginalne nóżki to kwintesencja nowoczesności w najlepszym wydaniu.

 

Witryna Dodson została wyposażona w zawiasy i prowadnice z cichym domykiem, co docenisz podczas codziennego użytkowania. Zarówno fronty, jak i korpusy wykonane zostały z odpornej na zabrudzenia i zarysowania płyty laminowanej. W witrynie zastosowano szkło antisol w brązowym odcieniu, które oprócz walorów dekoracyjnych, skutecznie pochłania promieniowanie świetlne. Energooszczędne, opcjonalne oświetlenie LED uwypukli estetykę mebla i przedmiotów, które w nim umieścisz.

 

Witryna idealnie sprawdzi się w salonie, w towarzystwie komody, regału i ławy z kolekcji Dodson. Może też ozdobić gabinet lub biuro.

 

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 84.1 kg
Do pobrania