Komoda Fun Plus – efekt wow w salonie
 

Cenisz uniwersalność białych mebli, ale zwracasz dużą uwagę na detale? Szukasz pojemnej komody do salonu? Masz w domu przedmioty, które chcesz wyeksponować? Komoda Fun Plus sprosta wszystkim tym potrzebom. Poznaj jej zalety!

W centralnej części mebla znajdują się 3 szuflady. To odpowiednie miejsce na różne drobiazgi, które czasem poniewierają się w salonie, wprowadzając do niego niepotrzebny bałagan. Umieszczone w  szufladach znikną z zasięgu wzroku, a jednocześnie wygodnie po nie sięgniesz.

Za drzwiami są 4 wygodne półki, kolejna znajduje się za szufladą ozdobioną dekorem. Za frontami typu witryna możesz umieścić na przykład ceramiczny wazon lub minimalistyczną rzeźbę. Energooszczędne oświetlenie LED w standardzie doda przedmiotom blasku, a jednocześnie upiększy cały pokój. Na wyjątkowy komfort użytkowania szafki wpływa też system cichego domyku.

Komoda do salonu o wymiarach 170 × 94 cm z frontami z płyty MDF w kolorze biały mat będzie pasować do nowoczesnego wnętrza. Świetnie wpisuje się na przykład w stylistykę scandi. Dekoracyjne wstawki w wybarwieniu dąb rdzeń czynią mebel oryginalnym i sprawiają, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Całość uzupełniają proste uchwyty w kolorze nikiel mat.

Komoda z szufladami z kolekcji Fun Plus będzie grała w pomieszczeniu pierwsze skrzypce. Z pewnością docenisz jej niesamowity design i dużą funkcjonalność. Blat możesz wykorzystać na ozdoby – na przykład rośliny czy ramki ze zdjęciami – będzie jeszcze bardziej przytulnie i po prostu po Twojemu.

 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 170 cm
Wysokość 94 cm
Waga 79.1 kg
Do pobrania