Witryna Jasmin – królowa eleganckich wnętrz
 

Piękny i uporządkowany pokój jednocześnie? Co powiesz na dużą, podświetlaną witrynę Jasmin? Mebel w doskonałych proporcjach łączy w sobie funkcję ekspozycyjną z przechowywaniem i będzie wspaniałą ozdobą wnętrza.

Atrakcyjne połączenie kolorystyczne nada mieszkaniu wyrazistość. Świetnie wpisuje się w styl scandi, zwłaszcza w jego ciemniejszą odmianę – dark nordic. Współgra też z estetyką loftową. Bryła utrzymana jest w odcieniu głębokiego grafitu, a górny blat w ciepłym, kojącym kolorze drewna dąb artisan. Zwróć uwagę na detale – metalowe uchwyty w kolorze nikiel antyczny, subtelnie frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne.

Szereg różnych systemów przechowywania pozwala zadbać o porządek. Są tu:
- 3 szuflady – dwie szerokie i jedna wąska,
- 3 półki ukryte za drzwiami – łącznie 6 przegródek,
- 2 gablotki ekspozycyjne – 4 przegródki za przeszklonym frontem rozjaśnione energooszczędnym oświetleniem LED,
- 6 otwartych przegródek na wino lub drobne dekoracje.

Takie rozplanowanie wnętrza regału idealnie sprawdzi się w salonie czy jadalni, gdzie zapraszasz gości na niedzielny obiad lub swobodne spotkanie przy kieliszku wina. Zmieszczą się tu na przykład naczynia do serwowania i dekoracyjne bibeloty. Na komfort użytkowania wpływa system cichego domyku zastosowany zarówno w szufladach, jak i zawiasach.

Witryna z półkami i szufladami ma 143 cm szerokości i 150 cm wysokości. Na blacie możesz ustawić rośliny, które nadadzą pomieszczeniu przytulny charakter. Zobacz, jak prezentują się również inne elementy kolekcji Jasmin – zestawione razem tworzą harmonijne i stylowe mieszkanie.