Kredens Loano – serce jadalni

Już samo słowo „kredens” przywodzi dobre skojarzenia. Może to beztroskie wakacje u babci albo słoiczek własnoręcznie przygotowanych konfitur? Twórz własne wspomnienia z kredensem Loano, który stanie się sercem Twojej jadalni albo salonu.

Witryna ma imponujące wymiary – 136 × 196 × 40 cm, dlatego najlepiej prezentuje się w przestronnym pomieszczeniu. Z pewnością będzie jednym z pierwszych mebli, które przyciągną uwagę gości.

Został zrobiony z naturalnego drewna, forniru i płyty MDF. Jego ciepła, naturalna kolorystyka – surowe, jasne drewno – doda wnętrzu niesamowitej przytulności, którą odczują domownicy i odwiedzający Cię przyjaciele. Duże znaczenie ma tu również detal. Wzrok przyciągają zwłaszcza dekoracyjne fronty szuflad, a charakteru dodają też metalowe uchwyty. Lekkości nadają niemałej przecież bryle podwyższone, drewniane nóżki. Dzięki nim bez trudu posprzątasz pod meblem na błysk.

Witryna oferuje Ci całą gamę możliwości przechowywania. Na część ekspozycyjną składają się półki za przeszklonymi drzwiami i otwarte wnęki. Drobne elementy – sztućce, serwetki, dekoracje –schowasz w siedmiu szufladach. Do dyspozycji masz też trzy zamykane szafki, idealne na talerze czy inne elementy zastawy.

Duży, drewniany kredens wzbogaci pokój w stylu skandynawskim, retro i boho. Jego sielski charakter doskonale pasuje do wnętrz rustykalnych, z powodzeniem możesz go łączyć także z nowoczesnymi elementami wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 136 cm
Wysokość 196 cm
Waga 68 kg
Do pobrania