Witryna Logan – atrakcyjny mebel na lata

 

Witryna Logan reprezentuje ponadczasowy styl w nowoczesnym wydaniu, dzięki czemu masz pewność, że przez długie lata Twój salon nie straci na aktualności i zawsze będzie modny.

Lite, bejcowane drewno jest łatwe w pielęgnacji i z każdym rokiem zyskuje na szlachetności. Jest to też materiał, który po kilku latach użytkowania możesz odświeżyć i przemalować, dopasowując go do aktualnych upodobań.

Połączenie naturalnego drewna z czarnymi uchwytami i metalową podstawą podkreśla prostą formę mebla i jego nowoczesny charakter, który doskonale odnajduje się w przestrzeniach loftowych, minimalistycznych i industrialnych.

 

Trzy półki ukryte za przeszklonymi drzwiczkami pomieszczą książki, organizery z drobiazgami czy też pudła z dokumentami. Mleczne szkło nie odkrywa do końca zawartości półek, więc możesz tam estetycznie schować rzeczy, które mogłyby zaburzać ład we wnętrzu.

Szeroka szuflada to również doskonałe miejsce do przechowywania podręcznych rzeczy. Wygodny system cichego domyku nie tylko działa płynnie, ale również niweluje hałas podczas użytkowania. Dzięki temu korzystanie z witryny jest przyjemne i bezgłośne.

Drewniana, nowoczesna witryna Logan to wyposażenie od producenta, który doświadczenie w produkcji mebli zdobywa od 1987 roku. Jego projekty podążają za trendami i jednocześnie są ponadczasowe. Ich solidność i jakość będzie Cię zachwycać przez długie lata.

 

Wybierz witrynę Logan jako uzupełnienie swojego salonu, jadalni czy sypialni i zyskaj nie tylko praktyczny, ale również niezwykle estetyczny mebel, który dopasuje się do Twoich potrzeb.

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 146 cm
Waga 45 kg
Do pobrania