Witryna Memphis – rozświetla wnętrze
 

Regał z częścią ekspozycyjną dodaje wnętrzu elegancji i pozwala zaprezentować bliskie sercu przedmioty. Regał Memphis zawiera też dużo miejsca do przechowywania, więc pomoże uporządkować salon bądź jadalnię. Zobacz, co jeszcze ma do zaoferowania!

Na pewno masz w domu rzeczy, które przywołują dobre wspomnienia lub po prostu cieszą oczy – nie chowaj ich w szafkach, tylko pokaż światu! Umieszczone za szkłem, na 3 półkach, nadadzą pomieszczeniu osobisty charakter. Oświetlenie LED w standardzie podkreśla urok dekoracji, a ponadto stanowi delikatny punkt świetlny we wnętrzu, wprowadzając wieczorową porą wyjątkowy nastrój.

Regał o wymiarach 75 × 197 cm to nie tylko miejsce ekspozycyjne, lecz także przestrzeń do przechowywania w postaci 2 szuflad i 4 półek. Wykorzystaj je na dowolne przedmioty – umieszczone za pełnym frontem nie będą zakłócać harmonii w salonie. Do dyspozycji masz też niewielką otwartą wnękę.

Front ze szkła hartowanego świetnie komponuje się z frontem z płyty MDF w ciepłym odcieniu dąb artisan. Widoczne usłojenie przywołuje skojarzenie z naturą i wprowadza przyjemny klimat sprzyjający spotkaniom z bliskimi. Całość uzupełniają elementy grafitowe – w tym głębokim kolorze są boki oraz wnętrze regału. Bezuchwytowy system otwierania wpływa na nowoczesny design mebla i zapewnia wygodny dostęp do jego zawartości.

Regał z przeszkleniem sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach. Stonowana kolorystyka mebla sprawia, że dopasujesz go do jasnych i ciemnych odcieni ścian. Zobacz też inne elementy z kolekcji Memphis stworzone z myślą o spójnej zabudowie pokoju dziennego.
 

 

Wymiary
Głębokość 38 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 197 cm
Waga 74.55 kg
Do pobrania