Witryna Nepo Plus – wielofunkcyjność w klasycznym wydaniu

W mniejszych mieszkaniach szczególną popularnością cieszą się meble wielofunkcyjne. Taka właśnie jest witryna Nepo Plus, która łączy ekspozycję z przechowywaniem.

Witryna do pokoju dziennego, młodzieżowego lub sypialni zachwyca prostotą formy i uniwersalnym designem. Odpowiednie wymiary mebla – 90 x 131,5 x 34 cm oraz praktyczny podział wnętrza pozwolą pomieścić zarówno przedmioty dekoracyjne, jak i użytkowe.

Witryna Nepo Plus składa się z:

- trzech półek ekspozycyjnych za szkłem,
- dwóch praktycznych schowków na drobiazgi ukrytych za pełnym frontem,
- dwóch większych przegródek na dokumenty czy zastawę, również za pełnym frontem.

Duże możliwości aranżacyjne zapewniają różne wybarwienia meblabiały oraz dąb sonoma i dąb monastery. Laminowana powierzchnia witryny oznacza w praktyce większą odporność na zarysowania oraz bezproblemowe czyszczenie. Poziome uchwyty ułatwiają dostęp do zawartości mebla. Pomyśleliśmy też o bezpieczeństwie użytkowania, stosując wytrzymałe szkło hartowane. W opcji dodatkowo płatnej dostępne jest oświetlenie LED, które podkreśli oryginalność dekoracji.

Połącz witrynę Nepo Plus z pozostałymi elementami kolekcji, by stworzyć funkcjonalne wnętrze, które będzie uniwersalną bazą dla ulubionych dodatków.

Wymiary
Głębokość 34 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 131,5 cm
Waga 49.8 kg
Do pobrania