Komoda z witryną Pont – wszechstronny i modny mebel

 

Komoda z witryną Pont to znakomite połączenie funkcjonalności dwóch brył. Mebel zapewni Ci ekspozycję atrakcyjnych przedmiotów, jak i dużą przestrzeń do przechowywania.

 

Komoda Pont nada wnętrzu nowoczesny wymiar. Na półkach – widocznych przez przeszklenia w drzwiach – doskonale zaprezentuje się zastawa stołowa, kieliszki, ramki ze zdjęciami czy pamiątki rodzinne. Twój salon nabierze osobistego charakteru i oryginalności. Długi i stabilny blat komody to świetne miejsce na lampkę, świece zapachowe lub inne dodatki aranżacyjne, które wprowadzą do wnętrza kolor.

Mebel o wymiarach 160 x 90 x 43 cm ma również pakowne półki ukryte za frontem z płyty. Możesz więc przechować w komodzie przedmioty, które chcesz ukryć przed wzrokiem gości. Usystematyzujesz i uprzątniesz pomieszczenie z rzeczy zaburzających porządek.

 

Komoda z witryną Pont w kolorze dąb artisan ozdobiona została czarnymi elementami, które nadają jej wyrazistość. Kontrastowe połączenie dopełniają metalowe uchwyty. Dzięki nim możesz wygodnie korzystać z mebla. Są trwałe i ergonomiczne.

 

Komoda z witryną Pont posiada zawiasy z cichym domykiem. Zapewni Ci to bezgłośne korzystanie z tego funkcjonalnego mebla.

Dodatkową opcją jest energooszczędne oświetlenie LED, które jeszcze bardziej wyeksponuje ustawione na półkach dodatki i podkreśli estetyczne walory komody.

 

Meble z kolekcji Pont doskonale wypełnią Twój salon, sypialnię lub przedpokój, wprowadzając do wnętrza nowoczesność i oryginalną stylistykę.

 

 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 90 cm
Waga 71.1 kg
Do pobrania