Witryna Pont – podkreśli wystrój salonu lub jadalni

 

Jeśli cenisz nieszablonowe wzornictwo oparte na prostej w formie stylistyce, to kolekcja Pont jest stworzona dla Ciebie. Oparta na modnych i funkcjonalnych rozwiązaniach sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie, przedpokoju czy jadalni.

Witryna Pont o wymiarach 58 x 205 x 42 cm ma wszystkie cechy idealnego mebla. Niebanalną estetykę, funkcjonalne rozwiązania i wszechstronność.

Połączenie wybarwienia dąb artisan z czernią dało intrygujący rezultat. Prosty, bazujący na charakterystycznych detalach design tworzy klimatyczną i spójną całość. Oryginalna czarna wstawka z frezami i metalowe minimalistyczne uchwyty to niuanse, które czynią kolekcję Pont wyjątkową.

 

Witryna Pont pozwoli wyeksponować zarówno ważne dla Ciebie przedmioty, takie jak zdjęcia, pamiątki rodzinne, prezenty urodzinowe czy naczynia, jak i przechować ubrania czy dokumenty. Górna część drzwi jest przeszklona, a dolna zabudowana.

Witryna Pont posiada też zawiasy z mechanizmem cichego domyku. Pozwoli Ci to bezdźwięcznie zamykać front. Używając jej, nie przeszkodzisz bliskim w nauce, wypoczynku lub pracy.

Dostępne w opcji energooszczędne oświetlenie LED doskonale wyeksponuje ustawione na półce dodatki, tworząc kameralny klimat wnętrza.

 

Meble z serii Pont pozwolą Ci w prosty sposób unowocześnić wnętrze. Nietuzinkowa stylistyka idzie w parze z praktycznymi zastosowaniami, co znacznie wpływa na wygodę użytkowania.

 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 200,5 cm
Waga 52 kg
Do pobrania