Witryna Pont – mocny punkt salonu

 

Witryna Pont pozwoli Ci wyeksponować dodatki lub przedmioty o wartości emocjonalnej, ale też przechowywać ubrania. Jej uniwersalne zastosowanie i nietuzinkowy design sprawią, że Twój salon nabierze nowoczesnego blasku.

 

Witryna Pont o wymiarach 109 x 150,5 x 42 cm zwraca uwagę dwukolorowym wybarwieniem i modnymi rozwiązaniami. Dąb artisan w połączeniu z czernią wprowadza ciekawą stylistykę, która odmieni i uwspółcześni wnętrze salonu, sypialni czy jadalni. Całość zwieńczają ergonomiczne metalowe uchwyty, gwarantujące wytrzymałość i wygodne otwieranie drzwi.

Cechą charakterystyczną kolekcji Pont jest oryginalna czarna wstawka z frezami. Podkreśla ona nowoczesny charakter mebli, nadając ciekawy akcent wizualny.

 

Dwudrzwiowa witryna Pont w górnej części oferuje półki za szkłem, na których wyeksponujesz talerze, zdjęcia lub figurki porcelanowe. Dolna część pełni funkcję pojemnej komody. Ułożysz tam ubrania, kartony z dokumentami lub przedmioty codziennego użytku, które niekorzystnie wpływają na wystrój pomieszczenia. Do Twojej dyspozycji jest aż 6 stref. Ulokujesz w nich zarówno rzeczy, które chcesz pokazać, jak i schować.

Witryna wyposażona została w zawiasy z cichym domykiem, co bardzo korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Zwłaszcza jeśli chcesz zajrzeć do jej wnętrza, kiedy pozostali domownicy śpią, uczą się lub pracują.

 

Witryna Pont to nowoczesny i funkcjonalny mebel, który wyróżnia się nietuzinkowym wzornictwem i intrygującym połączeniem kolorystycznym. Dostępne w opcji energooszczędne oświetlenie LED jeszcze bardziej podkreśli design mebla i wyeksponuje ustawione na półce ozdoby.

 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 109 cm
Wysokość 150,5 cm
Waga 72.25 kg
Do pobrania