Witryna Prestige z szufladami – gwarancja pięknego salonu

 

Szukasz atrakcyjnego i funkcjonalnego mebla do pokoju gościnnego lub salonu? Kolekcja Prestige pozwoli Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Jakość, piękno i wytrzymałość to kluczowe cechy tej serii.

Witryna o wymiarach 188 x 98 x 45 cm wykonana została z drewna sosnowego. Jest to bardzo stabilny i trwały mebel, który cechuje się nieprzeciętną estetyką. Uniwersalne wybarwienie w kolorze dębu łączy się tu z subtelnym mlecznym szkłem i czarnymi uchwytami o kształcie gałki.

Prosta forma mebla i lekkość – którą nadają wysokie nóżki – sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Na czterech półkach znajdujących się za przeszklonymi drzwiami możesz umieścić zastawę stołową, książki, albumy, segregatory z dokumentami lub kieliszki z karafką.

 

Na dole witryny znajdują się dwie szuflady. Są one bardzo pojemne i funkcjonalne. Dzięki prowadnicom z cichym domykiem działają bezgłośnie, co jest dużym atutem podczas codziennego użytkowania.

Witryna wykonana została z olbrzymią precyzją i dbałością o szczegóły przez producenta z doświadczeniem w branży meblarskiej od 1987 r.

Metalowe uchwyty to dzieło renomowanej włoskiej firmy Giotti. Są one gwarancją wytrzymałości i komfortu podczas otwierania drzwi i szuflad.

 

Wyposaż salon w inne meble z kolekcji Prestige i stwórz efektowne wnętrze do wypoczynku i spotkań ze znajomymi.

 

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 98 cm
Wysokość 188 cm
Waga 65 kg
Do pobrania