Witryna Reno - ekspozycja rodzinnych pamiątek

Zabudowa salonu powinna być funkcjonalna, a przy tym efektowna, dzięki czemu stanie się najlepszą wizytówką Twojego gustu. Kolekcja mebli do salonu Reno wyróżnia się frontami typu ramiak i mocnymi uchwytami, a liczne bryły pozwolą Ci zaaranżować idealną przestrzeń dla swojej rodziny.

Witryna Reno to odpowiedź na potrzebę połączenia przechowywania i ekspozycji. Za pełnym frontem schowaj dokumenty, wazę czy wina. Z kolei 2 kompaktowe szuflady to idealne miejsce na drobiazgi: sztućce, serwetki czy ładowarki do telefonu. Za przeszklonym frontem możesz wyeksponować zastawę z porcelany, dekoracyjny wazon, figurki ceramiczne czy zdobyte statuetki. Wykorzystaj także przestronny blat, ustawiając na nim lampion, świece, rodzinne zdjęcia lub dekoracje.

Przy produkcji witryny wykorzystano szkło niehartowane, bezbarwne, dzięki czemu lepiej widać ustawione za nim przedmioty. Możesz je dodatkowo podkreślić oświetleniem LED, dostępnym w opcji.

Z pewnością zachwyci Cię ciepłe wybarwienie mebla w kolorze dąb april. W duecie z frontami typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i nieco bardziej nowoczesnych wnętrz.

Wygodne korzystanie i dostęp do zawartości witryny z szufladami zapewniają prowadnice z cichym domykiem oraz metalowe uchwyty w kolorze czarny mat.

Pojemną witrynę Reno zestaw z pozostałymi elementami kolekcji - komodą, szafką RTV, szafą czy półką. Zaaranżuj miejsce spotkań z rodziną i znajomymi, miejsce do wypoczynku, przechowywania i ekspozycji - takie jak lubisz.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 111 cm
Wysokość 150 cm
Waga 65.7 kg
Do pobrania