Witryna Reno - przestrzenna ekspozycja

W salonie sprawdza się duet funkcjonalności i zachwycającego stylu. W takim połączeniu specjalizuje się kolekcja Reno, która wyróżnia się frontami typu ramiak i mocnymi uchwytami. Liczne bryły pozwolą Ci zaaranżować idealną przestrzeń dla swojej rodziny.

Witryna Reno pozwoli Ci przechowywać i eksponować dowolne przedmioty. Liczysz na podpowiedź?  Za przeszklonym frontem i bokiem możesz wyeksponować zastawę z porcelany, dekoracyjny wazon, figurki ceramiczne czy zdobyte statuetki. Z kolei 2 kompaktowe szuflady to idealne miejsce na drobiazgi: sztućce, serwetki czy ładowarki do telefonu.

Przy produkcji witryny wykorzystano szkło niehartowane, bezbarwne, dzięki czemu lepiej widać ustawione za nim przedmioty. Możesz je dodatkowo podkreślić oświetleniem LED, dostępnym w opcji.

Tym, co w niej zachwyca jest ciepłe wybarwienie mebla w kolorze dąb april. W duecie z frontami i bokami typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i nieco bardziej nowoczesnych wnętrz.

Uniwersalna witryna Reno sprawdzi się w prawej lub lewej części zabudowy pomieszczenia. Dopasuj ją do swoich potrzeb i zdecyduj o stronie montażu frontu,  dzięki czemu zyskasz wygodny dostęp do zawartości. Pomogą w tym prowadnice z cichym domykiem (i pełnym wysuwem) oraz metalowe uchwyty w kolorze czarny mat.

Wąską witrynę Reno zestaw z pozostałymi elementami kolekcji i zyskaj optymalną przestrzeń do wypoczynku, przechowywania i ekspozycji. Pamiętaj, że to w salonie spędzasz najwięcej czasu w ciągu doby, gościsz bliskich i odpoczywasz - warto kierować się funkcjonalnością zabudowy.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 195 cm
Waga 60.95 kg
Do pobrania