Witryna Torin – podwójna funkcjonalność

Organizując domową przestrzeń najlepiej podzielić ja na sekcje – to pozwoli wprowadzić ład i harmonię w każdym wnętrzu. Z pomocą przychodzi rozbudowana kolekcja Torin utrzymana w solidnym stylu. Jej atutami są modne, pogrubiane boki, metalowe uchwyty, cichy domyk i ciemne wybarwienie. Jednym z mebli jest witryna Torin.

W salonie gromadzimy wiele różnych przedmiotów. Ich przechowywanie i prezentowanie bywa nie lada wyzwaniem. Sprosta mu szeroka witryna, która jest doskonałym schowkiem na książki, pamiątki, dekoracje.

Witryna o wymiarach 114 x 150 cm kryje w sobie:

- 2 szklane półki za przeszklonym frontem, które pomogą wyeksponować dekoracje,

- 2 schowane przestrzenie za szklanym frontem, na drobiazgi lub słodycze,

- 2 półki za pełnym frontem, na cięższe i większe przedmioty, np. zastawę stołową,

- 2 praktyczne szuflady w dolnej części mebla, na sztućce lub salonowe drobiazgi, np. ładowarki i kable.  

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Metalowe uchwyty oraz akcesoria z cichym domykiem podnoszą komfort użytkowania mebla na co dzień.

Witryna Torin w stylu solidnym doskonale uzupełni zabudowę salonu, tworząc miejsce do przechowywania i ekspozycji. Dobierz do niej inne elementy kolekcji i stwórz personalizowany aranż pokoju dziennego.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 114 cm
Wysokość 150 cm
Waga 79.35 kg
Do pobrania