Witryna wisząca Assen – ekspozytor na Twoje skarby

Na pewno zdajesz sobie sprawę z roli salonu w domu. To w nim spędzasz czas z rodziną i przyjaciółmi, urządzasz przyjęcia i relaksujesz się po trudnym dniu w pracy odpoczywając przed telewizorem. Jaką zabudowę wnętrza warto wykonać? Z kolekcją Assen Twój salon będzie nie tylko nowoczesny, ale też stylowy i funkcjonalny. Linia zachwyci prostotą brył, błyszczącymi frontami oraz kontrastującym wybarwieniem bieli i czerni.

W salonie nie może zabraknąć miejsca na dekoracyjny wazon, figurkę ceramiczną i inne drobiazgi. W ich zaprezentowaniu sprawdzi się witryna wisząca Assen, która kryje za przeszklonym frontem 2 szklane półki na drobne przedmioty.  Szukasz nowych dodatków? Sprawdź na brw.pl.

W odpowiednim podkreśleniu zawartości witryny sprawdzi się oświetlenie Led, dostępne w opcji.

Korpus w wybarwieniu biały połysk otacza fronty w kolorze biały wysoki połysk. Aby przełamać jasne wybarwienie mebla, zastosowaliśmy efektowną, czarną listwę, która stanowi ramę dla bezbarwnych, szklanych frontów.

Łatwe użytkowanie mebla to zasługa zarówno uchwytów w kolorze czarny połysk, jak i  zawiasów z cichym domykiem, które niemal bezszelestnie połączą front z korpusem.

Witrynę Assen możesz zawiesić nad szafką RTV lub obok niej. Równie dobrze wygląda solo lub w duecie z innymi elementami kolekcji. Zestaw ją z regałem, szafą lub komodą Assen i ciesz się  spójną zabudową wnętrza.

Wymiary
Głębokość 37 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 125 cm
Waga 22.15 kg
Do pobrania