Worki próżniowe zamiast kolejnych mebli na ubrania

Problem z brakiem miejsca w szafie staje się coraz bardziej powszechny. Mieszkanie nie jest z gumy, a chciałoby się mieć zarówno tę odzież, jaką już się posiada, jak i od czasu do czasu dołożyć nowe ubranie. Takie postępowanie sprawia, że czasem już trudno jest znaleźć choćby odrobinę miejsca na wieszaku, czy na półce. Jednak pomimo takiej sytuacji, wcale nie trzeba rozstawać się z częścią swoich ubrań.


Trzy razy więcej miejsca w szafie

Można bowiem postawić na worek próżniowy, w którym zmieszczą się nie tylko drobne rzeczy, ale nawet kołdry. W dodatku ze względu na to, że można całkowicie odessać powietrze, okazuje się, że grubość takiego worka nie przekracza kilku milimetrów. W ten sposób nagle okazuje się, że w pomieszczeniu, które było uważane za przeładowane, nagle jest jeszcze sporo wolnej przestrzeni. W ten sposób nie trzeba dokupywać kolejnych mebli i jeszcze bardziej martwić się o to, że robi się ciasno. Poza tym ubrania, które są przechowywane w worku, są całkowicie zabezpieczone przed wilgocią, czy kurzem.


Worki próżniowe w domu i w podróży

Jednak to nie koniec pozytywów, jeśli chodzi o worki próżniowe. Można je bowiem równie dobrze wykorzystać na czas podróży. Często się zdarza, że pakowanie bagażu to prawdziwa udręka ze względu na to, że walizki mają określoną pojemność. Wybierając się zaś w podróż, na przykład na kilkunastodniowy urlop, chce się zabrać jak najwięcej różnorodnych ubrań. Teraz z workami próżniowymi nie trzeba się zanadto ograniczać, ani w podróży, ani w domu.

worek próżniowy - wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 56 cm
Waga 0.144 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał pcv