Worek próźniowy - jeszcze więcej miejsca

Ubrania całej Twojej rodziny nie mieszczą się już w Twoim mieszkaniu? To problem wielu polskich rodzin – szczególnie tych, które żyją w stosunkowo małych przestrzeniach. Na szczęście jest coś, co pomoże sobie poradzić z tym problemem - worek próżniowy Space 70 x 100 cm. Z jego pomocą pościel, koszulki czy spodnie będą zajmować znacznie mniej miejsca.

Worek próżniowy to naprawdę przystępne cenowo rozwiązanie, które zadziwia swoją prostotą, a jednocześnie – efektem, jaki można dzięki niemu uzyskać. Nic zatem zaskakującego, że cieszą się one bardzo dużą popularnością. Nie miałeś wcześniej takiego gadżetu? Worek Space to świetna opcja na początek.

Jak używać worków próżniowych? To naprawdę łatwe. Umieść ubrania lub pościel wewnątrz worka. Do znajdującego się w nim otworu wprowadź rurę odkurzacza lub odsysacz, który wyciągnie powietrze. Możesz też po prostu zrolować worek z zawartością i w ten sposób pozbyć się zbędnego powietrza.

Worek próżniowy Space ma wymiary 70 x 100 cm. Jeśli szukasz modelu w innym rozmiarze, w sklepie internetowym BRW.pl znajdziesz m. in.: worki 80 x 120 cm, 60 x 80 cm, a także 40 x 60 cm.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 70 cm
Waga 0.13 kg
Do pobrania