Worek próźniowy - jeszcze więcej wolnej przestrzeni

Rodzinna garderoba i pościel zajmują coraz więcej przestrzeni w Twoim domu i powoli zaczyna Ci brakować na nie miejsca? Zaopatrz się w dużyworek próżniowy Space 80 x 120 cm. Dzięki niemu nawet zimowa kołdra czy gruby koc znacząco zmniejszą swoją objętość. Worek próżniowy to jedna z tych rzeczy, na którą dzięki naprawdę przystępnej cenie może pozwolić sobie właściwie każdy. Nie dziwi zatem fakt, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jeśli nie masz jeszcze takiego worka, Space będzie dobrym wyborem na początek.

Jak właściwie działa worek próżniowy? To prostsze, niż myślisz. Wystarczy, że włożysz rzeczy do środka worka, a potem podłączysz do niego odkurzacz lub specjalistyczny odsysacz, który wciągnie powietrze ze środka. Jeśli akurat nie masz przy sobie żadnego z tych urządzeń, użyj siły własnych rąk i jak najciaśniej zroluj worek wraz z zawartością.

Worek próżniowy Space ma wymiary 80 x 120 cm. Zmieści się więc w rozkładanej sofie albo dużej szafie. Jeśli jednak poszukujesz nieco mniejszego modelu, na BRW.pl znajdziesz również inne wielkości, np. : 70 x 100 cm, 60 x 80 cm, a także 40 x 60 cm.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Waga 0.17 kg
Do pobrania