Wózek barowy Seaford – pomocny w serwowaniu potraw

Szukasz mebla, który umożliwi Ci funkcjonalne serwowanie potraw podczas większej ilości gości? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, a jest nią wózek barowy Seaford. Sprawdzi się nie tylko podczas wydawania posiłków, z jego przemocą przechowasz wiele przydatnych przedmiotów.

Prostokątny wózek do serwowania Seaford składa się z tafli szkła oraz metalowego stelaża. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zanieczyszczenia i wysokie obciążenia. Posiada półkę u podstawy oraz funkcjonalny blat, który zagospodarujesz w zależności od potrzeb. W kuchni sprawdzi się jako mebel na produkty sypkie i zioła, a w salonie posłuży Ci do wyeksponowania trunków, szklanek czy akcesoriów barmańskich. Dzięki miękkim obrotowym kółkom z powodzeniem przetransportujesz go w dowolne miejsce.

Praktyczny stolik barowy Seaford o wysokości 75 cm, szerokości 60 cm i głębokości 30 cm nie zajmuje dużo miejsca. Za sprawą swojego wyglądu – dzikiego dębu i czarnego metalu idealnie wkomponuje się w styl loftowy oraz industrialny.

Wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 75 cm
Waga 7.1 kg
Do pobrania