Wycieraczka Home Sweet Home – przytulny akcent w przedpokoju

Nawet mały przedpokój powinien głosić wszem i wobec, że mieszkanie to Twój azyl. Aby powroty do czterech ścian stały się jeszcze przyjemniejsze, zacznij metamorfozę właśnie od holu. Wycieraczka Home Sweet Home już po przestąpieniu progu wprawi Cię w odprężający nastrój, bo przecież nie ma to jak w domu!

Jeśli uwielbiasz dodatki i akcesoria z naturalnych materiałów, kokosowy dywanik od razu przypadnie Ci do gustu. Szorstkie włókna dokładnie usuną wilgoć i błoto z butów, co uchroni Twoje podłogi przed zabrudzeniem. Wysoce odporny na tarcie kokos sprawi, że wycieraczka Home Sweet Home zachowa doskonały wygląd nawet podczas sztormowej pogody. Nie martw się, że dywanik będzie ślizgać się podczas wycierania butów – podgumowany spód zatrzyma go w miejscu!

Kokosowa wycieraczka Home Sweet Home to must have dla każdego, kto chce wprowadzić sielski nastrój do swojego mieszkania. Ciepła kolorystyka i słynne motto domatorów „Nie ma to jak w domu” sprawią, że hol będzie równie przytulny jak część mieszkalna. Wzmocnisz ten efekt, jeśli w aranżacji pojawią się drewniane akcesoria np. wieszak, szafka na buty, tablica na klucze. Aby zapewnić domownikom większą wygodę, w pobliżu wycieraczki postaw skrzynię z pikowanym siedziskiem.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 60 cm
Waga 1.414 kg
Do pobrania