Wycieraczka Home – czyści buty w dobrym stylu

Podłoga w przedpokoju stale ma do czynienia z mokrym i ubłoconym obuwiem. Aby ją zabezpieczyć możesz zastosować przeróżne dywaniki, które oczyszczą buty i zapobiegną roznoszeniu brudu. Choć takie podkładki pełnią głównie funkcje użytkowe, kokosowa wycieraczka Home to coś więcej – to także pomysłowa dekoracja, dzięki której Twój hol zyska interesujący charakter.

Wycieraczka do przedpokoju składa się z dwóch części. Gumowa warstwa stylizowana na metalowe stopnie skutecznie usuwa zanieczyszczenia i zapobiega ślizganiu dywanika po podłodze. W środku znajduje się kokosowa mata wybarwiona na zielony kolor doskonale imitujący trawę. Naturalne włókno dobrze absorbuje wodę, dzięki czemu Twoja podłoga przetrwa bez szwanku najazd gości podczas deszczowej pogody. Połączenie tych dwóch elementów tworzy modną, lekko industrialną ozdobę, która ożywi nowoczesne wnętrze.

Wycieraczka Home to duet energetycznej zieleni i surowego „metalu”. Idealnie komponuje się z chłodnym wystrojem, a zwłaszcza z szarymi ścianami i betonową podłogą charakterystyczną dla wnętrz loftowych. Zielona mata kokosowa urozmaici monochromatyczne powierzchnie i może nawiązywać do naturalnych dekoracji z mchu.

Home - wymiary
Długość 75 cm
Szerokość 45 cm
Waga 3.17 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał włókno szklane