Wycieraczka Tree – praktyczna dekoracja Twojego przedpokoju

Przedpokój, poza funkcją „wizytówki” każdego mieszkania, pełni również ważną rolę pomieszczenia przechodniego, w którym można zdjąć płaszcz, poprawić wygląd czy osuszyć buty. Zapewnij domownikom i swoim gościom komfortowe warunki, aby mogli suchą stopą przestąpić próg mieszkania - gumowa wycieraczka Tree znakomicie się do tego nadaje.

Dywanik sprawdzi się podczas każdej pogody – niestraszne mu pośniegowe błoto i jesienna słota. Trwałość i łatwość utrzymania w czystości to atuty, dzięki którym wycieraczka Tree znajdzie stałe miejsce w Twoim przedpokoju. Chodnik urozmaica aranżację gościnnym napisem „Welcome” i wzorem drzewa – oba motywy w kolorze srebrnym.

Wycieraczka do przedpokoju ze srebrnym zdobieniem pomoże Ci wykreować funkcjonalną i estetyczną przestrzeń. Dzięki stonowanej kolorystyce łatwo wkomponujesz ją zarówno w klasyczny, jak i nowoczesny wystrój holu. Dywanik umieść tuż pod drzwiami wejściowymi, aby zabezpieczyć podłogę przed skutkami kapryśnej pogody. Obok postaw parasolnik i ociekacz na buty, a wilgoć nie rozpanoszy się w mieszkaniu.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 75 cm
Waga 1.664 kg
Do pobrania