Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Niebieskie pojemniki na żywność

10 Produktów
Kolor: niebieski
To pole jest wymagane
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
pojemnik na żywność Ela 0,75 l okrągły niebieskipojemnik na żywność Ela 0,75 l okrągły niebieski
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
pojemnik na żywność Ela 0,425 l niebieskipojemnik na żywność Ela 0,425 l niebieski
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
pojemnik na żywność Ela wysoki 1 l niebieskipojemnik na żywność Ela wysoki 1 l niebieski
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
pojemnik śniadaniowy 1L Memory Kids
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
pojemnik śniadaniowy kpl.3szt. Easy Morningpojemnik śniadaniowy kpl.3szt. Easy Morning
WYPRZEDAŻ
kubek na jogurt/sałatkę mix kolorówkubek na jogurt/sałatkę mix kolorów
WYPRZEDAŻ
lunchbox Campus Frozenlunchbox Campus Frozen
34,98 zł
-30%
Dodatki -40% na drugi tańszy produkt albo -80% na trzeci tańszy produkt
lunch box Unicornlunch box Unicorn
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Pojemniki na żywność to wygodne i praktyczne akcesoria, dzięki którym w bezpieczny i higieniczny sposób możemy zabierać ze sobą jedzenie: do pracy, szkoły i na różne wyjazdy. W tej kategorii znajdziesz niebieskie pojemniki na żywność, których duża część trafi w gusta najmłodszych użytkowników. Postaw na praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienność!

Pojemniki na jedzenie dla dzieci - postaw na jakość i bezpieczeństwo

Podczas pakowania posiłków dla dzieci, najczęściej zabieranych jako drugie śniadanie do szkoły, warto zwrócić uwagę na jakość pudełka, w którym znajdzie się jedzenie. Powinien być przeznaczony do bezpiecznego przechowywania żywności i zabezpieczony tak, by jego użytkowanie było maksymalnie łatwe i wygodne.

W BRW znajdziesz niebieskie pojemniki na żywność, wśród których znajdują się propozycje dla najmłodszych. Dostępne są zarówno wersje dla chłopców z bohaterami popularnej bajki, jak i dla dziewczynek - z wizerunkiem pięknego jednorożca. Zwracamy uwagę na to, by pojemniki wykonane były z najwyższej jakości materiałów i skonstruowane tak, by ich używanie nie stwarzało żadnego ryzyka. Zachęć dziecko do zdrowego drugiego śniadania dzięki wyjątkowemu lunch boxowi z wizerunkiem jego ulubionych postaci z bajek! W naszym sklepie znajdziesz również niebieskie pudełka na żywność dedykowane dorosłym.

Butelki na wodę w niebieskich odcieniach - dopasuj do swoich potrzeb

Równie ważne jak pożywne drugie śniadanie - w pracy i w szkole - jest spożywanie odpowiednich ilości wody. W BRW znajdziesz wygodne butelki na wodę niebieskich odcieniach, których możesz używać zarówno do picia wody mineralnej, jak i filtrowanej kranówki. Dostępne butelki na wodę tworzą piękne komplety z pojemnikami na żywność - dzięki temu spożywanie drugiego śniadania od razu staje się przyjemniejsze.

W użytkowaniu tego typu produktów niezwykle ważna jest ich praktyczność, dlatego warto zwracać uwagę na to, by można było myć je w zmywarce. Dzięki temu oszczędzasz czas - często używane pojemniki i butelki myją się same, a Ty masz pewność, że są w pełni gotowe do kolejnego użycia.

Wygodne pakowanie posiłków - pudełka na żywność dla dzieci i dorosłych

Wcześniejsze przygotowywanie posiłków to możliwość zadbania o dietę zarówno swoją, jak i swoich dzieci. Doskonale wiemy, co wkładamy do pojemników, mamy pewność co do jakości jedzenia. Unikamy przy tym kupowania szybkich posiłków wątpliwej jakości, zawsze mając pod ręką coś zdrowego i smacznego. Jeśli zatem jesteś w trakcie realizacji postanowienia o zdrowszym odżywianiu i zdrowszym stylu życia, pudełka na żywność mogą być jednym z pierwszych kroków ku temu, by łatwiej było je realizować. Tak jest również w przypadku dzieci - drugie śniadanie spakowane do pięknego pudełka z ulubionymi bohaterami niemal zjada się samo!

Dobry pojemnik na lunch w sklepie BRW - znajdź to, czego szukasz

W BRW znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wyposażyć swoją kuchnię w niezbędne akcesoria. Sprawdź dodatki do kuchni, wśród których znajdziesz mnóstwo pomocnych gadżetów ułatwiających codzienne gotowanie. Zerknij także na kategorię przechowywanie w kuchni - to miejsce, w którym znajdują się produkty pomocne w doskonałej organizacji tego pomieszczenia. Z nimi będzie łatwiej!

Rozwiń