Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Srebrne pojemniki na żywność

6 Produktów
Kolor: srebrny
To pole jest wymagane
OKAZJA
Szklany pojemnik na żywność Nixo 750mlSzklany pojemnik na żywność Nixo 750ml
Produkt: Szklany pojemnik na żywność Nixo 750ml
17,90 zł
23,99 zł cena regularna
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Pojemniki na żywność to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu gotowe posiłki możemy zabierać ze sobą do pracy i na różnego rodzaju wyjazdy. W tej kategorii znajdziesz srebrne pojemniki na żywność. Warto jednak wiedzieć, że nazwa związana jest nie tylko z ich kolorem, ale również unikalnymi, antybakteryjnymi właściwościami.

Pojemniki na żywność z mikrosrebrem - pewność i higiena

Choć srebrny materiał, z którego wykonywane są produkty na żywność kojarzą się przede wszystkim z materiałem w postaci stali nierdzewnej, nasze srebrne pojemniki to w rzeczywistości tworzywo sztuczne z cząsteczkami mikrosrebra. Dzięki temu mają właściwości antybakteryjne - znajdują się one zarówno w samym pojemniku, jak i jego pokrywie oraz klipsach zabezpieczających.

Pojemniki wykonane z takiego materiału doskonale nadają się do pakowania gotowych posiłków do późniejszego spożycia. Z powodzeniem możesz pakować do nich drugie śniadanie dla najmłodszych, bez obaw o to, że jedzenie traci w ten sposób na jakości. Antybakteryjny materiał zabezpiecza je w skuteczny sposób.

Pudełko na żywność - wygoda dla małych i dużych

Pojemniki tego typu z powodzeniem można wykorzystać zamiast klasycznych słoików do przechowywania produktów sypkich. Ich przeznaczenie to bowiem nie tylko pakowanie gotowego jedzenia, ale również półproduktów, z których potem powstają pyszne potrawy. Pakując je w pudełka z mikrosrebrem możemy mieć pewność co do ich bezpieczeństwa nawet po dłuższym czasie.

Każdy taki pojemnik ułatwia organizację kuchni. Ich zróżnicowana wielkość pozwala na umieszczanie w nich suchych produktów różnego rodzaju, m.in. kasz, ryżów, makaronów, orzechów, czy przypraw. To sprawia, że kuchnia staje się miejscem uporządkowanym, w którym w sposób przejrzysty i wygodny ułożone są poszczególne produkty.

Higieniczne pudełka na żywność w BRW

Materiał, z którego wykonane jest pudełko na żywność, jest niezwykle ważny. W BRW prezentujemy pudełka, które stworzone są z bezpiecznego, bardzo wygodnego tworzywa. Sprawdź również pozostałe kategorie, w których znajdziesz kuchenne akcesoria, czy kuchenne dekoracje i dodatki. A jeśli dopiero jesteś na etapie projektowania swojej wymarzonej kuchni, zerknij na meble kuchenne, wśród których z pewnością znajdziesz te odpowiadające na Twoje potrzeby i wyobrażenia o kuchni idealnej.

Rozwiń