Wysokie lustro 112 cm o owalnym kształcie - praktyczna dekoracja wnętrza.

  • Duże rozmiary: Lustro SELENA o wymiarach 40 x 112 cm nadaje wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Jego duży rozmiar sprawia, że staje się ono centralnym punktem dekoracyjnym w pomieszczeniu.
  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów: Lustro posiada ramę i konstrukcję wykonaną z metalu, co gwarantuje trwałość i solidność produktu. Lustro będzie służyć przez długi czas, zachowując swoje walory estetyczne.
  • Praktyczne i funkcjonalne: Dzięki swoim dużym wymiarom, lustro SELENA doskonale odbija światło, optycznie powiększając przestrzeń i dodając jej głębi. Jego praktyczne właściwości sprawiają, że oprócz funkcji dekoracyjnej, może również pełnić rolę funkcjonalnego elementu wyposażenia wnętrza.
  • Stylowa dekoracja: Lustro w złotym kolorze prezentuje się bardzo elegancko i pasuje do różnych aranżacji wnętrz, dodając im luksusowego charakteru. Lustro jest również dostępne w kolorze czarnym, który nadaje wnętrzu bardziej nowoczesny i zmysłowy wygląd. Oba kolory pozwalają dopasować lustro do swojego indywidualnego stylu.
  • Łatwy montaż: Lustro jest łatwe do zamontowania i można je bezpiecznie przymocować do ściany, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Prosta instalacja pozwala szybko cieszyć się pięknem i funkcjonalnością tego wyjątkowego lustra.
Wymiary
Długość 40 cm
Głębokość 2,5 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 112 cm
Do pobrania