Żagiel cieniujący antracytowy – na balkon i do ogrodu

Żagiel cieniujący antracytowy to nowoczesna i stylowa alternatywa dla tradycyjnych parasoli lub markiz. Lekka i stylowa tkanina w kolorze antracytowym zapewni Ci optymalną ochronę przed słońcem i sprawi, że pobyt w ogrodzie lub na tarasie w upalne dni będzie prawdziwą przyjemnością.

Praktyczna płachta waży zaledwie 0,72 kg, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także podczas biwakowania w terenie. Żagiel cieniujący ma wymiary to 300 × 300 × 300 cm. Nowoczesny, trójkątny kształt prezentuje się lekko i designersko oraz sprawia, że żagiel jest mniej podatny na wiatr.

Antracytowy materiał został w całości wykonany z poliestru. Żagiel posiada także powłokę wodoszczelną. Dzięki temu tkanina jest w pełni odporna na działanie wody, wiatru i innych warunków atmosferycznych. Ciemny materiał jest także odporny na działanie promieniu UV, dzięki czemu żagiel nie straci ładnego wyglądu.

Atutem żagla jest łatwy i mało inwazyjny montaż. W zestawie znajdziesz 3 liny o długości 2,3 m. Żagiel możesz rozpiąć, mocując go do ściany, drzewa lub na rozstawiając na specjalnych słupkach.

Wymiary
Szerokość 300 cm
Wysokość 300 cm
Waga 0.726 kg
Do pobrania