Żagiel cieniujący antracytowy – na balkon i do ogrodu

Żagiel cieniujący antracytowy to nowoczesna i stylowa alternatywa dla tradycyjnych parasoli lub markiz. Lekka i stylowa tkanina w kolorze antracytowym zapewni Ci optymalną ochronę przed słońcem i sprawi, że pobyt w ogrodzie lub na tarasie w upalne dni będzie prawdziwą przyjemnością.

Praktyczna płachta waży zaledwie 0,72 kg, dzięki czemu doskonale sprawdzi się także podczas biwakowania w terenie. Żagiel cieniujący ma wymiary to 300 × 300 × 300 cm. Nowoczesny, trójkątny kształt prezentuje się lekko i designersko oraz sprawia, że żagiel jest mniej podatny na wiatr.

Antracytowy materiał został w całości wykonany z poliestru. Żagiel posiada także powłokę wodoszczelną. Dzięki temu tkanina jest w pełni odporna na działanie wody, wiatru i innych warunków atmosferycznych. Ciemny materiał jest także odporny na działanie promieniu UV, dzięki czemu żagiel nie straci ładnego wyglądu.

Atutem żagla jest łatwy i mało inwazyjny montaż. W zestawie znajdziesz 3 liny o długości 2,3 m każda oraz metalowe haczyki. Żagiel możesz rozpiąć, mocując go do ściany, drzewa lub na rozstawiając na specjalnych słupkach.

Wymiary
Długość 300 cm
Szerokość 300 cm
Wysokość 300 cm
Waga 0.726 kg
Do pobrania