Zaparzacz do kawy Avant Garde – przyrządzaj gorące napoje jak barista

Pierwszy zaparzacz filtrowy powstał w 1802 roku, a już cztery lata później Benjamin Thompson skonstruował zaparzacz z sitkiem ugniatającym zmielone ziarna. Jeśli i w Twoim domu króluje tradycyjny sposób przygotowywania aromatycznego napoju, sięgnij po zaparzacz do kawy Avant Garde.

Ten elegancki zaparzacz to świetna alternatywa, jeśli nie chcesz wydawać kroci na ekspres do kawy, ale nie satysfakcjonuje Cię smak tego napoju parzonego w najprostszy sposób. Naczynie składa się z pojemnego szklanego dzbanka oraz wygodnego w użyciu sitka ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu szkła borosilikatowego zaparzacz do kawy nie pęka pod wpływem gorąca czy nagłej zmiany temperatur. W dodatku wolniej oddaje ciepło, więc możesz dłużej delektować się rozgrzewającym napojem. Po zaparzeniu kawy z łatwością napełnisz filiżanki – duży uchwyt czyni dzbanek poręcznym i bezpiecznym w obsłudze. Pojemność 1 l pozwala na poczęstowanie napojem aż ośmiu osób.

Mocna mała czarna pobudzająca do pracy? A może delikatna cafe latte, która przynosi rozkosz podniebieniu i wycisza zmysły? A co powiesz na gorącą herbatę w zimowy dzień? Szklany dzbanek z zaparzaczem pozwoli Ci wydobyć pełnię smaku i aromatu ze swoich ulubionych napojów o kazdej porze dnia i roku.

Wymiary
Pojemność 1l
Waga 0.502 kg
Do pobrania