Zaparzacz do kawy Avant Garde – łączy wszystkich kawoszy

Kawa, szczególnie typu specialty, wymaga odpowiedniego parzenia. Miękka woda, sprzęt i poprawne przygotowanie ukaże w pełni jej smak i aromat. Ekspres do kawy to dość kosztowne urządzenie. Na szczęście jest jednak alternatywa – zaparzacz do kawy Avant Garde.

Sprzęt nie wymaga prądu. Napar powstaje w nim metodą filtracji. Uzbrój sie w cierpliwość, ponieważ ten proces trwa dłuższą chwilę. Jednak na to, co najlepsze, warto poczekać! Stopniowa filtracja spowoduje, że do dzbanka spłynie klarowny i smaczny napar bez fusów. Przelewowy zaparzacz kawy jest bardzo prosty w obsłudze. Do stożka z sitkiem należy wsypać mieloną kawę, zalać ją gorącą wodą i odczekać. Dzbanek został wykonany ze szkła borosilikatowego, dzięki czemu jest odporny na zmiany temperatury i zarysowania, a kawa dłużej zachowuje ciepło. Duży uchwyt zapewnia wygodne przenoszenie pełnego naczynia, zaś wylewka ułatwia napełnianie filiżanek.

Dzbanek z zaparzaczem jest nie tylko praktyczny, ale i estetyczny. Złocone elementy dodają mu elegancji. Będzie doskonałym prezentem dla kawosza, który ceni tradycyjne sposoby parzenia ulubionego napoju.

Wymiary
Pojemność 600ml
Waga 0.993 kg
Do pobrania