Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk

Zaprojektuj sam

Konfigurator szaf Flex

Konfigurator szaf Nadir
Konfigurator szaf Flex

Szafa dopasowana do Twoich potrzeb? To możliwe! Konfigurator szaf Flex pozwoli Ci stworzyć odpowiednią zabudowę sypialni i garderoby, w której nie zabraknie półek, drążków na wieszaki oraz akcesoriów dodatkowych, tj, wieszaki na spodnie, kontenerki czy szufladę z przegródkami. Szafa Flex odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

 

Konfigurator szaf Nadir

Konfigurator szaf Nadir
Konfigurator szaf Nadir

Szukasz wygodnej szafy, która ułatwi Ci organizację ubrań i dodatków? Wykorzystaj konfigurator szafy Nadir, który daje możliwość dopasowania jej do Twoich potrzeb. Wybierz rozmiar, opcje kolorystyczną oraz praktyczne akcesoria i ciesz się indywidualnie zaprojektowaną garderobą.

 

Konfigurator mebli Possi Light

Konfigurator mebli Black Red White Possi
Konfigurator mebli Possi Light

Possi Light to nowoczesna kolekcja modułowa, która może zmieniać się razem z Twoją rodziną – kiedy ona się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste. Sprawdź konfigurator i przekonaj się.

Konfigurator mebli Possi

Konfigurator mebli Black Red White Possi
Konfigurator mebli Possi

Twórz bez ograniczeń własną wersję piękna przy pomocy kreatora online. Za sprawą kilku kliknięć możesz zaprojektować jedyny w swoim rodzaju mebel, który idealnie odzwierciedli Twoje oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, jak wiele masz możliwości!

Konfigurator szaf Wektra

Konfigurator mebli Black Red White Wektra
Konfigurator szaf Wektra

Zaprojektuj wymarzoną garderobę z systemem szaf Wektra. Wybierz moduły, które chcesz mieć u siebie w domu, skomponuj ich wygląd i ciesz się wygodnym przechowywaniem Twoich ulubionych ubrań.

Konfigurator szaf COLIN

Konfigurator szaf Black Red White Colin
Konfigurator szaf COLIN

Marzysz o modnej, funkcjonalnej a przede wszystkim pakownej szafie, która pomieści Twoją całą garderobę? Zostań projektantem i stwórz własny, niepowtarzalny model!.

Creator kuchni Family Line 3D

Creator kuchni 3D Family Line Black Red White
Creator kuchni Family Line 3D

Projekt kuchni bez wychodzenia z domu? To jest już możliwe! Dzięki programowi 3D Creator Family Line wystarczy chwila wolnego czasu, by w domowym zaciszu zaprojektować wymarzoną kuchnię. Plik startowy jest w formacie archiwum zip. Po pobraniu prosimy o jego zapisanie np. na pulpicie i rozpakowanie go dowolnym programem.
Sprawdź wymagania potrzebne do uruchomienia aplikacji.

 

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.