Robimy
dom

  • rejestracja
ulubione znajdź salon
koszyk

Zaprojektuj sam

Konfigurator szaf Flex

Konfigurator szaf Flex

Szafa dopasowana do Twoich potrzeb? To możliwe! Konfigurator szaf Flex pozwoli Ci stworzyć odpowiednią zabudowę sypialni i garderoby, w której nie zabraknie półek, drążków na wieszaki oraz akcesoriów dodatkowych, tj, wieszaki na spodnie, kontenerki czy szufladę z przegródkami. Szafa Flex odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

 

Konfigurator szaf Nadir

Konfigurator szaf Nadir

Szukasz wygodnej szafy, która ułatwi Ci organizację ubrań i dodatków? Wykorzystaj konfigurator szafy Nadir, który daje możliwość dopasowania jej do Twoich potrzeb. Wybierz rozmiar, opcje kolorystyczną oraz praktyczne akcesoria i ciesz się indywidualnie zaprojektowaną garderobą.

 

Konfigurator mebli Possi Light

Konfigurator mebli Possi Light

Possi Light to nowoczesna kolekcja modułowa, która może zmieniać się razem z Twoją rodziną – kiedy ona się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste. Sprawdź konfigurator i przekonaj się.

Konfigurator mebli Possi

Konfigurator mebli Possi

Twórz bez ograniczeń własną wersję piękna przy pomocy kreatora online. Za sprawą kilku kliknięć możesz zaprojektować jedyny w swoim rodzaju mebel, który idealnie odzwierciedli Twoje oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, jak wiele masz możliwości!

Konfigurator szaf Wektra

Konfigurator szaf Wektra

Zaprojektuj wymarzoną garderobę z systemem szaf Wektra. Wybierz moduły, które chcesz mieć u siebie w domu, skomponuj ich wygląd i ciesz się wygodnym przechowywaniem Twoich ulubionych ubrań.

Konfigurator szaf COLIN

Konfigurator szaf COLIN

Marzysz o modnej, funkcjonalnej a przede wszystkim pakownej szafie, która pomieści Twoją całą garderobę? Zostań projektantem i stwórz własny, niepowtarzalny model!.

Creator kuchni Family Line 3D

Creator kuchni Family Line 3D

Projekt kuchni bez wychodzenia z domu? To jest już możliwe! Dzięki programowi 3D Creator Family Line wystarczy chwila wolnego czasu, by w domowym zaciszu zaprojektować wymarzoną kuchnię. Plik startowy jest w formacie archiwum zip. Po pobraniu prosimy o jego zapisanie np. na pulpicie i rozpakowanie go dowolnym programem.
Sprawdź wymagania potrzebne do uruchomienia aplikacji.

 

Newsletter
Otrzymuj informacje o najnowszych
produktach, promocjach i katalogach
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami przetwarzania danych osobowych. Więcej znajdzie Pan/Pani w Polityce prywatności.