Lampa LED E14 4W – będziesz cieszyć się jej funkcjonalnością przez długi czas

Żarówka LED E14 typu „kulka” ma niezwykle elegancki design, przez co dobrze będzie współgrać z oświetleniem o nowoczesnej formie. Z uwagi na mały gwint doskonale sprawdza się w oświetleniu dekoracyjnym i punktowym, np. kinkietach, plafonach, kilkupłomieniowych żyrandolach, przy których użyciu możesz rozjaśnić ciemne kąty w sypialni, salonie i wielu innych domowych pomieszczeniach.

Wyprodukowana została z wykorzystaniem technologii diod elektroluminescencyjnych, która obecnie jest już standardem. I nie ma się czemu dziwić. Dzięki niej prezentowana lampa LED cechuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które docenisz w trakcie jej użytkowania. Wykonana jest z mocnego tworzywa w kolorze białym/opal, przekładającego się nie tylko na większą atrakcyjność wizualną, ale i wytrzymałość, bezpieczeństwo. Może pochwalić się imponującą żywotnością sięgającą nawet 15 000 godzin.

Lampa LED E14 4W jest odpowiednikiem tradycyjnej szklanej żarówki o mocy 30W. Pobiera niewielką ilość energii elektrycznej, bo zaledwie 4W, a daje jasne światło o białej ciepłej barwie, dzięki któremu w Twoim domu zapanuje przytulna atmosfera.

Wymiary
Średnica 4,5 cm
Wysokość 7,9 cm
Waga 0.051 kg
Do pobrania