Zasłona 270 × 140 cm zielona – uzupełnienie aranżacji wnętrza

Zasłona 270 × 140 cm zielona to produkt w intrygującym kolorze. Zieleń coraz częściej spotyka się w nowoczesnych i klasycznych mieszkaniach. Dobrze prezentuje się w towarzystwie pastelowych barw, jak i tych ciemniejszych. Znajdzie zastosowanie przede wszystkim w przestronnych wnętrzach. Małe pomieszczenia może bowiem przytłaczać, a to ze względu na swój ciemny kolor.

Zasłona 270 × 140 cm zielona wykonana została z poliestru. Jest lekka, przyjemna w dotyku i bezproblemowa w pielęgnacji. Dzięki odpowiedniej eksploatacji, nie zmieni swoich cennych właściwości ani wyglądu przez kolejne lata!

Zasłon nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu – Twoim również. W końcu pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także zapewniają komfort i chronią przed wzrokiem przechodniów. Po zmroku możesz przysłonić swoje okna i po prostu poczuć się swobodnie! Zasłona 270 × 140 cm zielona jest elementem, który odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. To wszystko ze względu na atuty wizualne, ale również praktyczne!

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 140 cm
Waga 1.083 kg
Do pobrania