Różowa zasłona Aston 260 × 140 cm – nietuzinkowy element dekoracyjny

Różowa zasłona Aston 260 × 140 cm to jedyny w swoim rodzaju produkt, pełniący rolę nie tylko funkcjonalną, ale będący też elementem dekoracyjnym. Ze względu na różowy kolor wyróżnia się na tle innych zasłon. To strzał w dziesiątkę, jeśli Twoje wnętrze jest stonowane bądź klasyczne oraz chcesz wprowadzić do niego nieco oryginalności!

Różowa zasłona Aston 260 × 140 cm to zarówno propozycja do dziecięcego pokoju, jak i salonu. Umieścisz ją wszędzie tam, gdzie tylko chcesz!

Produkt został wykonany z poliestru. Jest to materiał o wysokiej wytrzymałości, a także odporności na zgniecenia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jest bezproblemowy w codziennej pielęgnacji!

Jest to firana pojedyncza, zawieszana na taśmie. Uwagę zwraca nie tylko jej kolor, ale również marszczenie – nadaje całości stylu i elegancji.

Poza funkcją dekoracyjną, zasłona Aston 260 × 140 cm pełni również funkcję praktyczną. Z jej pomocą możesz w dowolnym momencie zasłonić okna, ochraniając się czy to przed światłem słonecznym, światłem lamp, czy też przed wzrokiem przechodzących osób.

Wymiary
Długość 260 cm
Szerokość 140 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania