Zasłona Hazel niebieska – ożywi każdą aranżację!

A gdyby tak niebo zawsze było bezchmurne? Zasłona Hazel niebieskato sposób na błękit niezależnie od pogody. Intensywny, pogodny kolor świetnie pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim lub pomieszczeń inspirowanych stylem marynistycznym.

Poliestrowa zasłona Hazel niebieska wyróżnia się żywą i atrakcyjną barwą. Zasłona posiada dekoracyjny wzorek, który nadaje całości lekkiego i nowoczesnego charakteru. Metalowe kółeczka pozwolą Ci łatwo zamontować zasłonę na drążku karnisza. Niewielka waga 0,95 kg sprawia, że zasłona nadaje się do każdego typu ściany.

Zasłona Hazel posiada klasyczne wymiary 250 cm × 140 cm, co czyni ją dobrym wyborem do podwójnego okna tarasowego lub ściany z wyjściem na balkon. Zasłona najlepiej prezentuje się w duecie, gdy powiesisz ją po obu stronach okna.

Poliestrowy materiał zasłonyjest łatwy do utrzymania w czystości oraz nie przyciąga kurzu. To dobry wybór do sypialni, salonu lub stylowego gabinetu. Niebieski kolor jest jednocześnie pogodny, a także gwarantuje odpowiednie zaciemnienie.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania