Zasłona Parisa czarna – uniwersalna i modna

Zasłona Parisa w kolorze czarnym to stylowa propozycja aranżacji okiennej, która odmieni Twoje wnętrze. Ciemna kolorystyka jest jednocześnie uniwersalna i ponadczasowa. To dobry wybór do salonu, gabinetu lub sypialni urządzonego w odcieniach bieli i czerni. Praktyczny, ciemny kolor zapewnia dobre zaciemnienie również w słoneczne dni.

Klasyczne wymiary 270 × 135 cm sprawiają, że zasłona dobrze sprawdzi się w przypadku okien balkonowych lub tarasowych. Szczególnie gdy postawisz na duet i rozwiesisz ją po obu stronach wnęki okiennej. Tkaninę możesz powiesić na prosto lub zdecydować się na dekoracyjne podpięcia.

Zasłona Parisa czarna została wykonana z poliestru, dzięki czemu jest wyjątkowo lekka i łatwa do utrzymania w czystości. Materiał nie przyciąga kurzu i nadaje się do prania w pralce.

Specjalny tunel w górnej części zasłony pozwoli Ci wygodnie rozwiesić materiał na karniszu drążkowym oraz dostosować marszczenia do pożądanego wyglądu. Zasłona Parisa świetnie prezentować się będzie w klasycznych wnętrzach i nowoczesnych aranżacjach.

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 135 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania