Zasłona Rosa pudrowa – welurowa dekoracja Twojego okna

Szukasz zasłony, która zapewni Ci idealne zaciemnienie oraz nada atrakcyjności Twojemu wnętrzu? Zasłona Rosa pudrowazostała wykonana z weluru — puszystej, dekoracyjnej tkaniny o grubej gramaturze. Zasłona pięknie się układa oraz jest niezwykle wytrzymała.

Uniwersalna wysokość 270 cm i szerokość 140 cm sprawiają, że zasłona Rosa pasuje do większości wnętrz. Welurowa tkanina szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku okien balkonowych lub tarasowych. Możesz powiesić ją na prosto lub zdecydować się na ozdobne podpięcia.

Zasłona Rosa pudrowazostała wykonana z weluru. Miękki materiał pięknie odbija światło, a równocześnie będzie dobrym wyborem, jeśli oczekujesz dużego stopnia zaciemnienia pomieszczenia. Równocześnie tkanina jest łatwa do utrzymania w czystości oraz nadaje się do prania automatycznego.

Zasłony Rosa są niezwykle uniwersalne oraz pasują niemal do każdego pomieszczenia. Dzięki temu idealnie prezentować się będą zarówno w klasycznej, eleganckiej sypialni, jak i nowoczesnym minimalistycznym wnętrzu.

Wymiary
Długość 270 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania