Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Zdalne projektowanie kuchni

Zdalne
projektowanie
kuchni

Zostań w domu i zaprojektuj swoję kuchnie z Black Red White.

Zostań w domu i zaprojektujmy razem Twoją kuchnię.

Inspiracja Pomiar Kontakt online z projektantem Projekt Zamówienie i realizacja

Nie musisz wychodzić z domu, by stworzyć projekt swojej nowej kuchni. Skorzystaj z usługi zdalnego projektowania i zaplanuj idealną przestrzeń razem z naszym projektantem. Potrzebujesz stabilnego połączenia z internetem, wygodnej sofy i kubka aromatycznej kawy.

Zaczynamy?

Inspiracja

Masz już wizję swojej nowej kuchni, pomysł na jej kolorystykę i rozmieszczenie sprzętów? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie, poszukaj inspiracji. Przeglądaj zdjęcia, blogi i katalogi, rób zdjęcia i twórz notatki. Wiele cennych porad i inspirujących zdjęć znajdziesz na naszej stronie www, w katalogu kuchennym oraz na naszym blogu.

Pomiar

Żeby rozpocząć projektowanie konieczne jest dokładne zwymiarowanie kuchni. To pierwszy i zdecydowanie najważniejszy krok na drodze do udanego projektu.

Możesz to zrobić samodzielnie, z pomocą naszych doradców on-line lub zamówić taką usługę w salonach Black Red White.

Kontakt online z projektantem

Czasami ciężko jest wyobrazić sobie nową kuchnię, nawet kiedy w głowie masz już ułożony konkretny plan. Nasi projektanci mają niezbędne doświadczenie i narzędzia, by Twój pomysł na kuchnię przenieść na profesjonalną wizualizację 3D.

Już dziś zaprojektuj wymarzoną kuchnię z naszym projektantem.

Projekt

Podczas spotkania z projektantem miałeś okazję przedstawić wszystkie swoje wymagania, pomysły i wyobrażenia na temat nowej kuchni. Teraz przyszedł czas na projektowanie.

Nasi eksperci przygotują projekt w oparciu o wspólne ustalenia i skontaktują się z Tobą, jak tylko będzie gotowy. Wiemy o tym, że kuchnia to niezwykle wymagajce wnętrze, dlatego masz prawo zmienić zdanie! Nasi projektanci naniosą niezbędne poprawki, a ty będziesz miał okazję obserwować wszystko na żywo, dzięki video rozmowie.

Zamówienie
i realizacja

Projekt gotowy! Wiesz już jak będzie wyglądać kuchnia - znasz ułożenie szafek, kolor frontów i blatów, a także rozmieszczenie sprzętów AGD. Jedyna czynność, jaką musisz teraz wykonać to złożenie zamówienia. Możesz to zrobić nie wychodząc z domu. Pomogą Ci nasi doradcy.