Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Zdalne projektowanie kuchni

Zdalne projektowanie kuchni z Black Red White. Sprawdź!
Jak to działa?
Projekt kuchni online z naszym projektantem w 4 krokach.
 
1.
1.
INSPIRACJA:
Masz już wizję swojej nowej kuchni, pomysł na jej kolorystykę i rozmieszczenie sprzętów? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie, poszukaj inspiracji. Przeglądaj zdjęcia, blogi i katalogi, rób zdjęcia i twórz notatki. Wiele cennych porad i inspirujących zdjęć znajdziesz na naszej stronie www, w katalogu kuchennym oraz na naszym blogu.
 
2.
2.
POMIAR:
Żeby rozpocząć projektowanie konieczne jest dokładne zwymiarowanie kuchni. To pierwszy i zdecydowanie najważniejszy krok na drodze do udanego projektu. Możesz to zrobić samodzielnie, z pomocą naszych doradców on-line lub zamówić taką usługę w salonach Black Red White.
 
3.
3.
KONTAKT
Z PROJEKTANTEM:
Czasami ciężko jest wyobrazić sobie nową kuchnię, nawet kiedy w głowie masz już ułożony konkretny plan. Nasi projektanci mają niezbędne doświadczenie i narzędzia, by Twój pomysł na kuchnię przenieść na profesjonalną wizualizację 3D. Już dziś zaprojektuj wymarzoną kuchnię z naszym projektantem w salonie.
 
4.
4.
ZAMÓWIENIE I REALIZACJA:
Projekt gotowy! Wiesz już jak będzie wyglądać kuchnia - znasz ułożenie szafek, kolor frontów i blatów, a także rozmieszczenie sprzętów AGD. Jedyna czynność, jaką musisz teraz wykonać to złożenie zamówienia. Możesz to zrobić nie wychodząc z domu. Pomogą Ci nasi doradcy.
Podczas rozmowy z projektantem
OTRZYMUJESZ
PROJEKT KUCHNI 3D
WYCENĘ PROJEKTU
WYCENĘ PROPONOWANEGO SPRZĘTU AGD
WYCENĘ USŁUG
Projekt kuchni dla każdego
Niska cena, wysoka jakość
Utarło się przekonanie, że porada profesjonalnego projektanta jest kosztowna. Udowadniamy, że jest inaczej! Stworzymy dla Ciebie projekt, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Przekażemy Ci pełną dokumentację projektu w formie graficznej za jedyne 400 zł - jest to opłata zwrotna w przypadku podjęcia decyzji zakupowej.
Projekt dopasowany do Ciebie
Jesteś singlem, a może właśnie zakładasz rodzinę? Lubisz gotować i chętnie to robisz? Może wręcz przeciwnie, unikasz kulinarnych eksperymentów? Każdy z nas ma inne oczekiwania co do zabudowy, rozumiemy to. Dlatego przygotujemy projekt dopasowany do Twoich indywidualnych preferencji. Jedyny, niepowtarzalny – taki jak Ty.
Zrobimy go za Ciebie
Zadzwoń do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Nasz projektant wysłucha Cię, doradzi i… przygotuje dla Ciebie kompleksowy projekt. Od szkicu, przez wybór właściwego sprzętu AGD, aż do omówienia kwestii montażu. W ten sposób oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na zakupy dodatków, pracę lub spotkania z bliskimi.