Zestaw 16 sztućców - dla piękna Twojego stołu

Wspólne chwile warto celebrować w piękny sposób. Oprawa codziennych posiłków i wielkich świąt współtworzy wspomnienia, które zostają w nas na zawsze. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz kolację wigilijną, rocznicowy obiad czy zwykłe, sobotnie śniadanie, spraw, by towarzyszyły Wam wyjątkowe przedmioty, na przykład ten zestaw 16 sztućców.

Co czyni go wartym szczególnej uwagi? Przede wszystkim staranne wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokrytej tytanową powłoką. Piękny, złoty kolor znakomicie komponuje się zarówno z dekoracyjną, bogato zdobioną zastawą, jak i tą prostą, minimalistyczną. Uwagę do sztućców przyciąga również smukły, elegancki kształt i gładka powierzchnia pozbawiona wzorów.

Nadaj odświętny charakter codziennym posiłkom i celebruj je radośnie w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli poszukujesz stylowego prezentu dla bliskiej osoby, podaruj jej ten zestaw złotych sztućców, by i ona mogła cieszyć się pięknem chwil w towarzystwie pięknych przedmiotów. Wszystko wówczas lepiej smakuje.

Zestaw 16 sztućców - wymiary
Waga 0.78 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal nierdzewna