Zestaw hokerów Grace – ekskluzywny stołek barowy

Ten gustowny element wyposażenia, jakim jest hoker Grace, umożliwi Ci stworzenie niezwykle stylowej aranżacji wnętrza baru bądź domowej przestrzeni przeznaczonej na rozrywkę i odpoczynek, w której zapanuje nowoczesna i wyrafinowana atmosfera. Bez trudu dopasujesz go do wnętrza, w którym górują stonowane odcienie. Z jego udziałem Twoja przestrzeń stanie się niepowtarzalnym miejscem, w którym każda chwila będzie wyjątkowa.

Materiały, z jakich został stworzony stołek barowy to Preston tkanina antracyt 96, podstawa to czarny matowy szorstki metal malowany proszkowo. Wymiary wynoszą 104 × 54,5 × 48,5 cm. Produkt posiada podnośnik gazowy, umożliwiający dostosowanie wysokości stołka do odpowiedniej dla użytkownika wysokości. Zestaw zawiera 2 sztuki produktu.

Stołek Grace w kolorze szarymzapewni Ci wysoki komfort użytkowania oraz stworzy w Twojej przestrzeni niespotykany charakter. Umieść go w swoim wnętrzu i ciesz się jego wieloma możliwościami oraz ponadczasowym designem! Możesz mieć pewność, że zagości u Ciebie przez długi czas, zawsze doskonale się prezentując.

Wymiary
Głębokość 48,5 cm
Szerokość 54,5 cm
Wysokość 104 cm
Waga 16.8 kg
Do pobrania