Hoker Grace – wysoka jakość dla Twojej wygody

Hoker Grace swoją ergonomię zawdzięcza tapicerowanemu siedzisku, pokrytemu wysokogatunkową tkaniną w kolorze czarnym i białym. Jej design do złudzenia przypomina naturalną skórę, dzięki czemu krzesło jest jeszcze bardziej eleganckie. Czarno-biała tapicerka doskonale komponuje się z chromowaną podstawą wykonaną z metalu.

Aby podwyższyć komfort użytkowania, krzesło zostało uzupełnione o podnośnik gazowy. Umożliwia on samodzielne regulowanie wysokości i dostosowywanie jej do blatu stołu lub wyspy. Ułatwieniem użytkowania krzesła jest też funkcja pełnego obrotu.

Stołek barowy Grace to mebel pasujący do otwartych kuchni i jadalni oraz pomieszczeń, w których główną rolę gra wysoka wyspa. Dopasowane do niej wymiarami krzesło Grace zapewni wygodę i komfort podczas spożywania posiłków, a także w czasie rodzinnych pogawędek.

Stołek barowy Grace posiada wymiary 104 × 54,5 × 48,5cm – sprzedawany jest on w zestawie – pudełko zawiera 2 sztuki. Prezentowane krzesło wpisuje się w design nowoczesny, loftowy, modern, minimalistyczny.

Wymiary
Szerokość 54,5 cm
Głębokość 48,5 cm
Wysokość 104 cm
Waga 16.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona